czwartek, 25 grudnia 2014

Merry christmas !!!Merry Christmas everyone ! 

I enjoyed Christmas Eve! It was wonderful, although we spent it just with two, it was more than enough to have fun :) We have eaten that much that I feel myself at least 10 pounds heavier now.
But the food and the dessert where delicious!

I hope you enjoyed Christmas Eve too ;) 


Wesołych Świąt !

Wigilie mamy już za sobą :)  W tym roku spędzaliśmy wigilię tylko w dwójkę. Oczywiście towarzyszyły nam nasze dwa psy które o dziwo nie przymówiły w wigilię  (ciekawe dlaczego :P ).
W wigilii najfajniejsze jest to ze można jeść potrawy które na co dzień się nie je. U nas nie było może 12 dań ale jak w dwie osoby pochłonąć taka ilość? Był za to barszczyk z uszkami, pierogi ruskie i te z grzybami i kapusta, sałatki jarzynowe... i oczywiście ciasta. Mimo ze dań nie było sporo to czuję się jakbym przytyła z 5 kg w jedna noc. A ciast zostało co najmniej jeszcze z 2 kg :) Na szczęście mam w domu wielkiego łasucha więc nic się nie zmarnuje :) 


 Dear Santa, this year I want a big fat bank account and a slim body. Please don`t mix those two up like you did last year !! thanks!!! (Mission  "Trying not to get fat" impossible )
1 komentarz:

  1. Slicznie udekorowany stol!! I jakos ochoty dostalam na barszcz czerwony z uszkami. :p

    OdpowiedzUsuń