czwartek, 11 lutego 2016

Walentynki 2016


Za 3 dni są walentynki! Nie byłabym oczywiście sobą gdybym już parę dni przed nie miała zaplanowane jak ma wyglądać nakrycie stołu i co ma być oczywiście na kolacje. Tak więc postanowiłam zrobić małą próbę i zrobić kilka zdjęć.

Jednym z moich prezentów na święta były złote sztućce z Zara Home. Jak tylko je zobaczyłam od razu oszalałam na ich punkcie ( no niestety cena była równie oszalała ) tak więc poczekałam z ich zakupem aż na święta. Bo przecież świętego Mikołaja stać!

Mam nadzieję że podoba wam się moja aranżacja stołu i że trochę was ty,m zainspirowałam.

Sztućce - Zara Home (obecna kolekcja)
Złote podkładki pod talerze - Zara Home
Duży czerwony talerz - Maison du Monde
Mały biało-złoty talerz - Maison du Monde
Miseczka - Pomax


poniedziałek, 8 lutego 2016

Salon po zmianach


Jak zwykle u mnie zmiany w salonie. Trudno, człowiekowi nigdy nie dogodzi! A dogódź tu kobiecie to już w ogólne jakby z motyką na księżyc!
Zauważyłam że w tym sezonie bardzo temat plaży jest bardzo modny. Co można było również zobaczyć na znanych targach wnętrzarskich w Paryżu albo chociażby w nowych kolekcjach w sklepach z dekoracjami wnętrz.
Ja swoje 3 cuda zakupiłam jakiś miesiąc temu, muszelki oraz koralowca znalazłam w Zara Home. Mają również koralowce w kolorze białym ale mi przypadły mniejsze muszelki w srebrzystą barwę, oraz udało mi się kupić małego srebrnego koralowca na przecenie.

A wam jak podoba się mój nowy wystrój salonu?


czwartek, 4 lutego 2016

Siostrzany blog!


Minął miesiąc odkąd moje postanowienia noworoczne zostają skrupulatnie wykonywane. No może nie wszystkie na raz, ale pierwsze trzy wykonuje bardzo dobrze. Zaczęłam w końcu jeść solidne śniadania i pić dużo wody.
Postanowiłam moje zdrowe/fit pomysły zamieszczać na nowym blogu, który będzie miał właśnie taką tematykę. Znajdziecie tam przede wszystkim pomysły i przepisy na dania, ale będzie również kilka postów poruszających temat siłowni. Mój narzeczony szykuje się do debiutów kulturystycznych także będzie dużo przepisów na masę lub redukcję. A zważywszy na to że moje podniebienia jest bardzo wymagające to dania będą bardzo smaczne i przypadną do gustu każdemu.

Link do bloga:

  www.healthyfitcooking.blogspot.be

A poniżej kilka małych zapowiedzi jakie przepisy i co pojawi się na tym blogu w przyszłym czasie:
(wszystkie zdjęcia są oczywiście mojego autorstwa)